16 Nisan 2018 Aslan Burcu Günlük Falı

aslan burcu günlük fal

Sevgili aslan burcu, güne gördüğünüz rüyaların etkisinde başlayacaksınız. Rüyanızda gördüğünüz olayların çözümlemesini yapmaya çalışırken kendinizi birden hayatın koşuşturmacası içinde bulabilirsiniz. Aslan burcu günlük fal rüyalarınız yüzünden bugün kafanızın biraz dalgın olabileceğini söylüyor. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Bu durum iş yerinde bazı arkadaşlarınızın dikkatini çekebilir ve sizinle konuşmak isteyebilirler. Onları tersleyebilir ve kalplerini kırabilirsiniz. Bu yüzden kendinize hakim olmalı ve sizi düşünen insanların kalplerini kırmamaya özen göstermelisiniz.

Aşk hayatında oldukça karmaşık günler geçirebilirsiniz. Aslan burcu kadını partnerinden bazı konularda memnun olmayabilir. İçinizde saklamak yerine konuyu partnerinizle paylaşmalısınız. Çünkü onunla konuşmazsanız kendi içinizde senaryolar yazıp ona aslında istemeyeceğiniz şekilde davranabilirsiniz. Bekar aslanlar için eskilerden birinin gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Uzun zamandır aklınızda kalan bazı soruları sorup cevaplarını almak isteyebilirsiniz. Belki de eski sevgilinizle tekrar ilişkiye başlamanız söz konusu olabilir. Yine de tüm sorunları çözmeden ve soru işaretlerine cevap bulmadan adım atmamalısınız.

Aslan burcu erkeği için maddi konuda bazı sorunlar baş gösterebilir. İşler planladığınız gibi gitmeyebilir. Bu yüzden gerilebilirsiniz. Ancak ailenizden destek alırsanız kısa süre içerisinde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Onlardan yardım almak konusunda çekinmemelisiniz. Onların sizin aileniz olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Arkadaşlarınızdan biri sizi yaptığı davranışla sinirlendirebilir ve kendinizi aptal yerine konmuş gibi hissedebilirsiniz. Ondan bir süre uzak durmalısınız. Aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeli ve kafanızdaki soruları netleştirmelisiniz. Kötü niyetli olmasa da kalbinizi kırabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir